Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-11-30
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konsultacjach społecznych, które odbyły się w minionym miesiącu. Wszelkie uzyskane informacje i propozycje zmian zostaną podane analizie i uwzględnione w zapisach Strategii Rynku Pracy OF PN2020.

Zapraszamy również na konferencję projektu pn. „Partnerstwo Nyskie 2020”, która odbędzie się 11 grudnia 2015 r. w Sali Widowiskowej Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej- Willa Frankla ul. Kościuszki 1A w Prudniku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:30 i zakończy o godz. 14.00.

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 samorządów - 3 powiatów (nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego) oraz 14 gmin (Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce).
Celem Partnerstwa jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań na rzecz rozwiązania problemów rynku pracy.
Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult
Kontakt: tel. 71 79 49 249, mail: biuro@instytut-ipc.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola