Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-11-27
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Zachęcamy do udziału w ankiecie na temat celów i zadań priorytetowych, ujętych w dokumencie Strategii Rozwoju Społecznego OF PN2020. Ankietę można wypełnić do 30.11.2015 r.

Konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Społecznego

W dniach 19-22 października oraz 28 października 2015 r. odbyły się spotkania z mieszkańcami (godz. 15:45-17:15) oraz liderami opinii, przedsiębiorcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych (w godz. 9:45-11:15).

Dodatkowo od 19 października do 20 listopada 2015 r. dostępne były elektroniczne formularze zgłaszania uwag do dokumentu. Formularz uwag mógł wypełnić każdy mieszkaniec Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.

Konsultacje mają na celu poznanie opinii, zebranie uwag i sugestii do projektu dokumentu Strategii Rozwoju Społecznego OF PN2020. Uzyskane wyniki posłużą do opracowania ostatecznej wersji dokumentu.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach! Jest to ostatni etap konsultacji społecznych Strategii Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 (OF PN2020).

Partnerstwo Nyskie 2020

To inicjatywa 17 samorządów (Partnerów) - 3 powiatów (nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego) oraz 14 gmin (Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce).
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-CONSULT

Ankieta dostępna będzie do 30.11.2015 r. na Platformie Cyfrowa Demokracja http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/konsultacje-spoleczne-strategii-rozwoju-spolecznego-ankieta
Kontakt
tel. 58 307 44 06, mail: info@eu-consult.pl

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola