Belka
Niedziela, 24 Marca 2019   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2015-10-16
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Rozpoczynamy konsultacje społeczne dokumentu Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020. Przyjdź na spotkanie w dniach 19-22 października oraz 28 października 2015 r. Spotkania odbywają się w godz. 9:45-11:15 dla liderów, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych. Warsztaty z mieszkańcami odbywają się w godz. 15:45-17:15.

Miejsca spotkań: Urząd Miejski w Głuchołazach, Budynek ZOKiS w Głubczycach, Starostwo Powiatowe w Prudniku, Urząd Miejski w Paczkowie, Urząd Miejski w Nysie, Urząd Miejski w Prudniku, Miejski Ośrodek Kultury w Głubczycach, klub “Na skrzyżowaniu”, Urząd Gminy Łambinowice, Pawilon sportowy w Skoroszycach, Wiejski Dom Kultury w Branicach, Urząd Gminy w Lubrzy, Miejsko-Gminny, Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie, Centrum Usług Hotelowo - Turystycznych “Zamek” w Otmuchowie, Centrum Kształcenia Praktycznego w Nysie, Urząd Miejski w Białej, Urząd Miejski w Kietrzu, Urząd Miejski w Grodkowie.

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 samorządów z terenu powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego oraz gminy Grodków, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów, podejmowanie partnerskich działań oraz wnioskowanie o środki zewnętrzne na ich realizację. Opracowywana Strategia Rozwoju Społecznego wyznaczy perspektywy i cele współpracy oraz główne kierunki rozwoju.

Informacje o projekcie można znaleźć na stronie: www.partnerstwo-nyskie2020.pl

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 58 307 44 06, mail: info@eu-consult.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola