Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 na lata 2016-2026 z perspektywą do 2030 roku

Data dodania: 2015-09-25
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Do tej pory opracowano dwie najważniejsze części dokumentu Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020, czyli diagnozę obecnego stanu społeczno-gospodarczego oraz wyznaczono misję, wizję i cele strategiczne. Trzeci etap prac nad dokumentem obejmuje wyznaczenie perspektyw rozwoju na przyszłość w wymiarze społecznym, gospodarczym i rynku pracy. Ważnym elementem jest zacieśnienie współpracy z partnerami zagranicznymi, w tym współpraca transgraniczna z sąsiadem- Republiką Czeską.
Już w październiku odbędą się spotkania z mieszkańcami i rozmowy na temat przedstawionego dokumentu Strategii Rozwoju OF PN2020. Daty i harmonogram spotkań znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej Partnerstwa Nyskiego 2020 www.partnerstwo-nyskie2020.pl

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 samorządów (Partnerów) - 3 powiatów (nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego) oraz 14 gmin (Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce).

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
Kontakt
Strategię opracowuje konsorcjum firm: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-CONSULT
Kontakt: tel. 22 630 98 34, mail: biuro@respublic.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola