Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2016-03-30
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
W ramach projektu Partnerstwo Nyskie 2020 opracowano dokumenty strategiczne, wyznaczające cele i kierunki współpracy partnerskiej. Jeszcze w tym miesiącu zostaną one przedłożone pod obrady rad gminnych, miejskich i powiatowych u każdego z Partnerów.Jednym z dokumentów strategicznych Partnerstwa jest Strategia Rozwoju OF PN2020. W pracach nad dokumentem od początku brali udział mieszkańcy powiatów nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego. Uczestniczyli oni w badaniach ankietowych i telefonicznych, wywiadach oraz konsultacjach społecznych.

Partnerzy serdecznie dziękują mieszkańcom za aktywne włączenie się w tworzenie dokumentu.Partnerstwo Nyskie 2020

To inicjatywa 17 Partnerów, tj. gmin: Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa (Lider Partnerstwa), Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce oraz powiatów: głubczyckiego, nyskiego i prudnickiego.Więcej informacji o projekcie na stronie www. partnerstwo-nyskie2020.plProjekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych

Kontakt
Wykonawca: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.

Kontakt: tel. 22 630 98 34, biuro@respublic.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola