Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Data dodania: 2016-02-29
Kategoria: Pozostałe » Inne
 
Prace nad Strategią Rozwoju dobiegają końca, ostatnim etapem jest przyjęcie dokumentu przez wszystkich Partnerów. Strategia Rozwoju wyznacza kierunki współpracy partnerskiej i umożliwi podejmowanie wspólnych działań na rzecz mieszkańców Obszaru Funkcjonalnego, a także pozyskanie środków zewnętrznych na ich realizację. Kluczowymi zapisami Strategii są wizja, misja i cele.

Wizja: Obszar Funkcjonalny Partnerstwo Nyskie 2020 to zintegrowana przestrzeń łącząca bogactwo historii z innowacyjną gospodarką, atrakcyjne i przyjazne miejsce do życia, pracy, wypoczynku i rozwoju.

Misja Partnerstwa Nyskiego 2020: podejmowanie wspólnych działań na rzecz zapewnienia mieszkańcom, przedsiębiorcom i osobom odwiedzającym OF PN2020 usług społecznych na wysokim poziomie, odpowiednich warunków nauki, pracy i aktywnego wypoczynku przy jednoczesnym racjonalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych i potencjału lokalnego do rozwoju innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki.

Partnerstwo Nyskie 2020
To inicjatywa 17 Partnerów, tj. gmin: Biała, Branice, Głubczyce, Głuchołazy, Grodków, Kietrz, Korfantów, Lubrza, Łambinowice, Nysa (Lider Partnerstwa), Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce oraz powiatów: głubczyckiego, nyskiego i prudnickiego.

Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.
Kontakt
Więcej informacji o projekcie na stronie www. partnerstwo-nyskie2020.pl
Wykonawca: Instytut Badawczy IPC, ResPublic oraz EU-Consult.
Kontakt: tel. 22 630 98 34, biuro@respublic.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola