Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policjanci w Głubczycach poszukują listem gończym dwóch mężczyzn

Data publikacji: 2018-07-09, Data modyfikacji: 2018-07-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach, poszukują Jacka Germańskiego. Wobec mężczyzny toczy się postępowanie przygotowawcze. POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach, poszukują Jacka Germańskiego. Jacek Germańskis. Andrzeja, Dorotyur. 07.09.1998r.zam. Głubczyce ul. Chrobrego 8/10 Przeciwko Jackowi Germańskiemu prowadzone jest postępowanie przygotowawcze o przestępstwo z art. 55 ust. 3. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.   Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Jacka Germańskiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach ul. Chrobrego 6, (tel. 77-47-10-203, 997, 112), lub z najbliższą jednostką Policji. Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Sieradzu, poszukują Jana Budzałka. Mężczyzna ten poszukiwany jest do odbycia kary więzienia. Jan Budzałek s. Włodzimierza, Barbary ur. 31-05-1975 r. zam. Głubczyce ul. Raciborska 15 Sąd Okręgowy w Sieradzu skazał Jana Budzałek na karę więzienia. 43-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Okręgowy w Sieradzu wydał za nim list gończy. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Jacka Germańskiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach ul. Chrobrego 6, (tel. 77-47-10-203, 997, 112), lub z najbliższą jednostką Policji. Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej. Ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par. 1 kk).

Pełna treść wiadomości na: ratownictwo.opole.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=10496:policjanci-w-głubczycach-poszukują-listem-gończym-dwóch-mężczyzn&Itemid=91
ratownictwo.opole.pl, Źródło artykułu: ratownictwo.opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola