Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obwieszczenie Starosty Głubczyckiego z dnia 29 maja 2017r. o wszczęciu postępowania - rozbudowa i przebudowa dróg gminnych

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Obwieszczenie Starosty Głubczyckiego z dnia 29 maja 2017r. o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania: „rewitalizacja miasta Głubczyce – przebudowa z rozbudową dróg w ciągu ulicy Warszawskiej, Krętej i Marka wraz z przyległymi terenami.

Pełna treść wiadomości na: powiatglubczycki.pl/2634/obwieszczenie-starosty-glubczyckiego-z-dnia-29-maja-2017r-o-wszczeciu-postepowania-rozbudowa-i-przebudowa-drog-gminnych.html
powiatglubczycki.pl, Źródło artykułu: powiatglubczycki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola