Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obwieszczenie Starosty Głubczyckiego z dnia 26 września 2017r. o wydaniu decyzji zmieniającej - budowa hali magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu

Data publikacji: 2017-09-28, Data modyfikacji: 2017-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Obwieszczenie Starosty Głubczyckiego z dnia 26 września 2017r. o wydaniu decyzji nr 199/2017 z dnia 26 września 2017r. zmieniającej decyzję nr 164/2017 z dnia 3 sierpnia 2017r. obejmującą budowę hali magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w miejscowości Kietrz, przy ul. Kościuszki na działkach ewidencyjnych nr 1/5 i 1/6.

Pełna treść wiadomości na: powiatglubczycki.pl/2721/obwieszczenie-starosty-glubczyckiego-z-dnia-26-wrzesnia-2017r-o-wydaniu-decyzji-zmieniajacej-budowa-hali-magazynowej-wraz-z-czescia-socjalno-biurowa-oraz-towarzyszaca-infrastruktura-techniczna-i-zagospodarowaniem-terenu.html
powiatglubczycki.pl, Źródło artykułu: powiatglubczycki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

  Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola