Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obwieszczenie Starosty Głubczyckiego z dnia 23 października 2017r. o wydaniu decyzji o pozwoleniu na budowę - zmiana sposobu użytkowania istniejącego obiektu na punkt skupu złomu i metali kolorowych.

Data publikacji: 2017-10-26, Data modyfikacji: 2017-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Obwieszczenie Starosty Głubczyckiego z dnia 23 października 2017r. o podaniu do publicznej wiadomości informacji o wydaniu w dniu 20 października 2017r decyzji o pozwoleniu na budowę nr 218/2017 w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na budowę dla inwestycji obejmującej zmianę sposobu użytkowania istniejącego obiektu na punkt skupu złomu i metali kolorowych w miejscowości Klisino 145 przy ulicy - na działce ewidencyjnej nr 184

Pełna treść wiadomości na: powiatglubczycki.pl/2741/obwieszczenie-starosty-glubczyckiego-z-dnia-23-pazdziernika-2017r-o-wydaniu-decyzji-o-pozwoleniu-na-budowe-zmiana-sposobu-uzytkowania-istniejacego-obiektu-na-punkt-skupu-zlomu-i-metali-kolorowych.html
powiatglubczycki.pl, Źródło artykułu: powiatglubczycki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola