Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o możliwości wzięcia udziału w programie "Pytanie na Śniadanie PLUS"

Data publikacji: 2014-07-24, Data modyfikacji: 2014-07-24
A A AWydrukDrukuj  
 
        Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach informuje, że Program II Telewizji Polskiej rozpoczyna drugą część produkcji cyklu „Pytanie na Śniadanie PLUS” w którym promowane będą osoby czynne zawodowo po 50 roku życia. Celem programu jest zaprezentowanie osób, które znalazły pracę bądź założyły własną działalność gospodarczą dzięki wsparciu ze strony Powiatowego Urzędu Pracy.   Wszystkie osoby chętne do udziału w programie „Pytanie na Śniadanie PLUS” prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Głubczycach pod adresem email: opgl@praca.gov.pl bądź numerem telefonu (77) 485-20-37.

Pełna treść wiadomości na: http://pup-glubczyce.pl/wydarzenie/101/informacja-o-możliwosci-wziecia-udzialu-w-programie-pytanie-na-sniadanie-plus-
pup-glubczyce.pl, Źródło artykułu: pup-glubczyce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat głubczycki – powiat południowej części  województwa opolskiego, ze stolicą w Głubczycach. W skład  powiatu wchodzą gminy: Głubczyce, Baborów, Branice i Kietrz zajmując łącznie powierzchnię 673 km2.

  Główną gałąź gospodarki powiatu stanowi rolnictwo, w związku z czym tutejszy przemysł związany jest w głównej mierze z przetwórstwem rolno-spożywczym. Na terenie powiatu działają: Zakłady Piwowarskie Głubczyce, Turek Głubczyce, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce, czy Top Farms Głubczyce.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola